FİLLİ BOYA ALPİNA İÇ CEPHE RENK KARTELASI

FİLLİ BOYA ALPİNA İÇ CEPHE RENK KARTELASI

                Filli boya alpina iç cephe renk kartelasında birbirinden canlı renk seçenekleriyle ev dekorasyonunda evinizin havasını değiştirecek capcanlı renkler yer almaktadır. Bej, sarı, yeşil, pembe renklerinin canlı görüntüsü, kırmızının enerji veren görüntüsü, sarının canlı tonlarıyla evleriniz parlayacak mavi ve yeşil renginin huzur veren deniz havası sizleri mutlu ederken lila ve eflatun renklerinin dinleştirici havası rahatlamanızı sağlayacak filli boya ürünleridir.

Filli boya alpina iç cephe renk kartelasında silikonlu boyalar da mevcut olup bu boyalar kolay silinebilme özelliği sayesinde eviniz de her gün yeni boyanmış bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca silikonlu renkler daha parlak ve duvarın verdiği pürüzsüzlük ile evinize daha canlı adeta güneş havası sunacaktır. Filli boyada her renk evinizin eşyalarıyla kolay uyum sağlayabilecek cinstendir. Örneğin filli boya alpina iç cephe renk kartelasında bulunan bej rengi her türlü mobilyanızla her renk koltuk takımınızla ya da her desene sahip perde ve halılarınızla kolaylıkla uyum sağlayarak evinizi hem modern bir görünüme ulaştırır hem dekorasyon açısından doğru bir seçim yapmış olursunuz hem de evinizde güzel görünümün ve huzurun keyfini yaşamanız kolaylaşır.

Filli boya alpina iç cephe renk kartelası sağlık açısından son derece önem taşımaktadır. Sağlık açısından anti bakteriyel özellik taşıdığı için duvarlarınızın kir tutmasını önler. Bu sayede alejik hiçbir rahatsızlıkla karşılaşmazsınız. Ayrıca kolay temizlenebilme özelliği sayesinde duvarlarınızda tozu asla tutmaz. Evinizin daima ferah ve temiz görünmesinde yardımcı olur. Renk seçiminde dikkat edilmesi gereken bir durum çok koyu ve yoğun renkleri seçerken dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer güneş ışığını almayan bir odanız varsa koyu renk seçimi evinizin kasvetli ve karanlık görünmesine neden olacaktır.

filliboyarenkkartelası filli-boya-renk-katalogu1 filli2 fillicolorart-627x1024 filli1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>